• O Nas
  • Blog
  • Czy malować mieszkanie na sprzedaż?

Czy malować mieszkanie na sprzedaż?

Czy malować mieszkanie na sprzedaż?

 

Wielu właścicieli nieruchomości zadaje pytanie: czy malować mieszkanie na sprzedaż? Odpowiedź jest prosta, zdecydowanie tak. Mieszkanie odnowione wygląda na dużo bardziej atrakcyjne od mieszkania w złym, zaniedbanym stanie. Ważne jest przede wszystkim pierwsze wrażenie po wejściu do mieszkania. Jeśli jest ono czyste i pachnące to sprawia dużo lepsze wrażenie na osobie zainteresowanej zakupem. Świetnym rozwiązaniem jest pomalowanie mieszkania na biało, ponieważ kolor biały zawsze sie obroni i daje poczucie czystości, a zarazem optycznie powiększa pomieszczenia. Warto też posprzątać mieszkanie, umyć okna, łazienkę, aby sprawiało wrażenie zadbanego, czystego i atrakcyjnego. Jasne wnętrza powiększają optycznie mieszkanie i sprawiaja wrażenie większej przestrzeni. Usunięcie starych mebli pozwoli pozbyć się złego wrażenia, a jednocześnie da kupującemu wrażenie mieszkania gotowego do urządzenia i zamieszkania.


Ile kosztuje malowanie mieszkania na sprzedaż?


Pytanie ile kosztuje malowanie mieszkania na sprzedaż wymaga podania dodatkowych szczegółów, takich jak, obecny stan powłok malarskich, stan tynków, kolorystyka, czy mieszkanie jest umeblowane czy nie. Najlepiej pozbyć się starych mebli, bo będą one zaniżac wartośc mieszkania i wywołają złe wrażenie, a malowanie pustego mieszkania jest tańsze. Najtańsze będzie malowanie na biało ścian i sufitów, jednak warto użyć farby ze średniej półki cenowej, ponieważ te najtańsze słabo kryją, pozostawiają smugi i nie wpływaja korzystnie na wygląd sprzedawanego mieszkania. Jeśli ściany będa bardzo zabrudzone to należy położyć warstwę farby podkładowej przed właściwym malowaniem, aby ograniczyć koszty.


Malowanie mieszkania na sprzedaż wycena


Malowanie mieszkania na sprzedaż wycena odbywa się całkowicie darmowo, umawiamy się z Państwem we wskazanej lokalizacji, dokonujemy oględzin, mierzymy i przedstawiamy ofertę oraz termin realizacji. Rozumiemy potrzebę szybkiego działania i dostosowujemy terminarz do potrzeb Klientów. Dzieląc się naszym doświadczeniem proponujemy użycie odpowiednich materiałów w połączeniu jakości i kosztów. Działamy we wszystkich dzielnicach m. st. Watszawy, dojeżdzamy i wyceniamy bezpłatnie. Wycena wstępna opdbywa sie juz na etapie rozmowy telefonicznej.

czy malować mieszkanie na sprzedaż?
Ocena 4.85 (61 Głosy)