• O Nas
  • Blog
  • Gwarancja perfekcyjnie wymalowanych pomieszczeń

Gwarancja perfekcyjnie wymalowanych pomieszczeń

Częste pytanie - jaka jest cena malowania ?


Malowanie pochłania sporo czasu, szczególnie jeśli nie ma się doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania profesjonalistom. Firma malarska świadczy kompleksowe usługi, więc można dopasować ofertę do swoich potrzeb i oczekiwań. Możliwe jest zlecenie przeprowadzenie wszystkich prac fachowcom, czyli od przygotowania powierzchni do malowania, aż po dokładne wysprzątanie całego pomieszczenia.


Idealnie wykończone wnętrza tylko z profesjonalną firmą malarskąJeśli wnętrze mają wyglądać estetycznie, to warto powierzyć ich wykończenie profesjonalistom. Wszystkie prace zostaną wykonane przez doświadczonych malarzy dysponujących nowoczesnymi narzędziami malarskimi. Klienci mogą liczyć na szybkość pracy i jednocześnie na precyzyjność. Fachowcy gwarantują staranne wykonanie z dbałością o najmniejsze detale. Ściany i sufity zostaną dokładnie pomalowane bez nieestetycznych smug i niedociągnięć. Pozwala na to wieloletnia praktyka, na którą składają się setki zrealizowanych zleceń. Grono zadowolonych klientów potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług. Profesjonaliści podejmą się wykonania nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Wszystko zostanie wykonane zgodnie z wytycznymi klienta, w ustalonym terminie. Można liczyć na kompleksowość usług. Pracownicy zajmą się odpowiednim zabezpieczenie pomieszczenia, ocenią stan powierzchni i przygotują ją do planowanych prac.


Powierzchnie zostaną odtłuszczone i oczyszczone. Znikną pęknięcia, wgniecenia, obicia. Na koniec wszystko zostanie posprzątane, co pozwoli klientowi zaoszczędzić sporo czasu. Od fachowców można wymagać kompetentnej obsługi, przyjaznego nastawienia, pełnego profesjonalizmu. Firmie można zlecić pomalowanie mieszkania, biura, domu.


Cena malowania


Cena malowania jest uzależnione od wielu czynników. Wpływa na nią stan ścian i sufitu, rodzaj nawierzchni, sposób malowania, stan powłok malarskich Zakres usług malarskich jest szeroki. Na całkowity koszt składają się następujące czynności: mycie ścian i sufitów, usuwanie starych powłok/płytek, naprawa i szpachlowanie ubytków, gruntowanie ścian i sufitów, nakładanie gładzi, zabezpieczenie folią elementów wyposażenia/parapetów. Można skorzystać także z usług dodatkowych typu malowanie grzejników, ram okiennych i drzwi oraz akrylowanie, impregnacja, malowanie elewacji itd.

Zasadniczy wpływ na to jaka będzie cena malowania ma czas niezbędny na wykonanie usługi. Jeśli mieszkanie jest bardzo umeblowane to wymaga wiekszego nakładu pracy potrzebnego do przygotowania powierzchni do malowania. Ogromne znaczenie ma tutaj pomoc ze strony inwestora dotycząca opróżnienia mebli z rzeczy ciężkich i mogących łatwo ulec zniszczeniu, typu szkło, porcelana itp. Każdorazowo wycena prac jest bezpłatna, wystarczy telefon, żeby umówić spotkanie i omówic szczegóły. Warto też zapoznać sie z cennikiem, żeby oszacować przybliżony koszt malowania.


cena malowania
Ocena 5 (12 Głosy)