• O Nas
  • Blog
  • Ile kosztuje malowanie kawalerki w Warszawie

Ile kosztuje malowanie kawalerki w Warszawie

Ile kosztuje malowanie kawalerki w Warszawie?


Ile kosztuje malowanie kawalerki w Warszawie? Pytanie pozornie proste ale bez jednoznacznej odpowiedzi bez poznania większej ilości szczegółów dotyczących zlecenia.


Do wyceny konieczne są dodatkowe dane, takie jak:

- jaki jest metraż mieszkania

- stan powłok malarskich

- ile kolorów będzie użytych

- czy będzie zdecydowana zmiana koloru

- czy mieszkanie jest umeblowane czy nie

- czy planowane są dodatkowe prace


Wystarczy krótka rozmowa telefoniczna, abyśmy mogli zadać pytania i poznać odpowiedzi. W trakcie tej rozmowy otrzymacie Państwo wstępną wycenę usługi malowania oraz orientacyjny koszt materiałów potrzebnych do jej wykonania.


Korzystając z naszego doświadczenia otrzymacie Państwo  propozycje użycia różnych materiałów, o różnych cenach i różnej jakości. W zależności od specyfiki zlecenia pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań.


Ile czasu trzeba na pomalowanie kawalerki


Ile czasu trzeba na pomalowanie kawalerki? Kolejne z pozoru proste pytanie, jednak znów bez szybkiej, jednoznacznej odpowiedzi. Najczęściej usługa malowania kawalerki realizowana jest w czasie 1 – 2 dni, czasami wymagane są 3 dni, ale są to sporadyczne przypadki. Odpowiedź na pytanie ile czasu trzeba na pomalowanie kawalerki będzie łatwiejsza po uzyskaniu odpowiedzi w pierwszej części tekstu. Zawsze działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Wiemy, że czas zawsze odgrywa kluczową role dla wszystkich Klientów. Dlatego dokładnie planujemy wykonanie prac, żeby optymalnie skrócić czas realizacji.


Zakup materiałów


Przy zleceniu malowania kawalerki organizujemy dla naszych Klientów zakup i dostawę materiałów na miejsce zlecenia. Pozwala to na zmniejszenie Państwa zaangażowania w proces odświeżenia kawalerki.


Prace dodatkowe


Dodatkowo możecie nam Państwo zlecić takie prace jak:

- wymiana gniazd i włączników elektrycznych

- instalacja oświetlenia

- montaż mebli

- wymiana baterii

- wymiana syfonu

- montaż deszczownicy


Nasze atuty


Nasze atuty to działanie bez pośredników, co pozwala optymalizować koszty, szybki czas realizacji oraz pełen profesjonalizm. Dokładnie zabezpieczamy powierzchnie, a po skończonej pracy sprzątamy i pozostawiamy po sobie porządek. Wystarczy przetarcie podłogi i kawalerka jest gotowa do użytku.


W trakcie prac zwracamy uwagę na elementy użytkowe w mieszkaniu i w przypadku zauważenia usterki zgłaszamy ją inwestorowi. Dla przykładu jeśli zauważymy przerdzewiałe wężyki przy baterii umywalkowej to ich wymiana pozwoli na uniknięcie zalania mieszkania i dużych kosztów z tym związanych. Patrzymy "gospodarskim okiem" i informujemy o wszelkich awariach i zagrożeniach z nimi związanymi.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wstępna rozmowa da Państwu pewność, że rozmawiacie z właściwym wykonawcą. Czekamy na Państwa pytania, chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem.


Ile kosztuje malowanie kawalerki w Warszawie? Ile czasu trzeba na pomalowanie kawalerki?
Ocena 4.87 (52 Głosy)