• O Nas
  • Blog
  • Ile kosztuje metr malowania mieszkania w Warszawie

Ile kosztuje metr malowania mieszkania w Warszawie

Ile kosztuje metr malowania mieszkania w Warszawie


W celu odpowiedzi na pytanie ile kosztuje malowanie mieszkania w Warszawie należy poznać szczegóły zlecenia.

Wystarczy jeden telefon, a otrzymają Państwo konkretną odpowiedź. Fachowiec zada kilka pytań, by poznać szczegóły zlecenia i przystąpi do wstępnej wyceny. W razie zainteresowania umawiamy termin oględzin, a nawet konkretną datę wykonania prac.

Jeśli w danej chwili nie jesteście Państwo w stanie swobodnie rozmawiać to znakomita formą kontaktu będzie przesłanie maila z zapytaniem. Jeśli otrzymamy kontaktowy numer telefonu to zapewne zadzwonimy, aby zadać kilka pytań uszczegółowiających, przy braku numery odpowiedź zamieścimy w wiadomości zwrotnej.


Z jakim wyprzedzeniem umawiać termin malowania


Często pada z Państwa strony pytanie z jakim wyprzedzeniem umawiać termin malowania. Najlepiej zadbać o rezerwację malowania ok 3 – 6 miesięcy przed planowanym rozpoczęciem prac. Najlepiej umówić się na bezpłatną wycenę, specjalista oceni zakres prac i czas niezbędny na ich wykonanie, a następnie zaproponuje dostępny termin. Są oczywiście okresy w trakcie roku, w których ilość zleceń jest znacznie większa, tak jak wakacje.

Ważnym aspektem jest też zakres prac do wykonania, na malowanie pokoju czy kawalerki zawsze znajdzie się czas. Natomiast zlecenia wymagające poświecenia dłuższego czasu potrzebują trochę większego wyprzedzenia.

W planowaniu prac stosujemy zasadę, że lepiej mieć zapas czasowy niż nie zdążyć z wykonaniem zlecenia. W związku z tym zdarza się zakończyć prace przed terminem i wtedy pojawia się możliwość umówienia innej pracy.

Zatem najlepiej skontaktować się z nami i zapytać jakimi możliwościami dysponujemy.


Rzeczywista wycena, a cennik – skąd biorą się rozbieżności


Podane stawki za metr malowania w cenniku są orientacyjne, a ich realna wysokość zależy od rodzaju zlecenia. Inaczej wyceniona będzie stawka za metr malowania ściany, a inaczej za malowanie całego domu. Duży wpływ na cenę ma też stopień skomplikowania zlecenia, dobór kolorystyki, stan powłok malarskich, a także rodzaj wybranych materiałów.

Każdorazowo informujemy co składa się na końcową wycenę zlecenia i nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów. Wszystko jest jasne i przejrzyste bez niespodzianek.

Proponujemy również użycie różnych materiałów do wyboru przez inwestora w zależności od wielkości budżetu przeznaczonego na wykonanie prac.Ile kosztuje metr malowania mieszkania w Warszawie? Z jakim wyprzedzeniem umawiać termin malowania
Ocena 5 (37 Głosy)