Koszt malowania ścian

Malowanie24 - usługi malarskie Warszawa


Oferujemy usługi malarskie na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Specjalizujemy sie w malowaniu wnętrz. Malujemy sufity, ściany, futryny, drzwi, płytki, kaloryfery - ogólnie mówiąc wszelkie powierzchnie nadające sie do malowania.


Pracujemy w oparciu o bogate doświadczenie, stosując zasady sztuki malarskiej. Używamy profesjonalnych narzędzi zapewniających najlepsze możliwe efekty.

Wybór farby pozostawiamy klientowi, doradzamy najleosze rozwiązania, jednocześnie odradzając stosowania farb tanich o niskiej jakości. Podajemy klientom rozwiązania, które zapewniają najlepsze efekty w oparciu o oczekiwania. Inna jest specyfika malowania mieszkania w bliku z wielkiej płyty, inna w nowoczesnych mieszkaniach, a jeszcze inna lokali przeznaczonych do wynajmu.


Ogromna ilość wykonanych z powodzeniem zleceń zapewnia nam wiedzę, która gwarantuje sukces wykonania i zadowolenia zleceniodawcy. Do każdego projektu podchodzimy z największą starannościa i dokładnością. Dodatkowo wiemy jak ważny jest czas inwestorów i wykonujemy malowanie w czasie szybszym niż wiekszość firm działających ma rynku.


Posiadane doświadczenie pozwala nam również na doradzanie klientom w kwestii przeprowadzanych prac na każdym etapie. Rzut oka pozwala ocenić stan powierzchni i zaplanować działania, aby były skuteczne. Zapewniamy profesjonalne usługi malarskie Warszawa.


Cena malowania ścian


Cena malowania ścian zależy od wielu czynników i ustalamy go w oparciu o zakres działań i czas potrzebny na ich przeprowadzenie. Cenę określamy przed przystąpieniem do prac, a także ustalamy zakres prac obejmujący zakładany budżet.


Na cenę wpływ ma głównie:

- jakość powierzchni

- aktualny i planowany kolor

- wielkość powierzchni objętej pracami malarskimi


Orientacyjne stawki zawarte sa w naszym cenniku, jednak należy pamiętać, że ceny zawsze ustalamy indywidualnie i zawsze istnieje możliwość negocjacji :-)

Już na etapie rozmowy telefonicznej jesteśmy wstanie określić wstępną bądź nawet końcową wycenę prac, natomiast oględziny zapewniaja dokładne określenie wielkości inwestycji. My ustalamy cenę wykonania prac, do której dochodzi cena materiałów niezbędnych do przeprowadzenia malowania. Orientujemy sie w cenach materiałów, więc jesteśmy w stanie określić całośc budżetu koniecznego do wykonania prac malarskich.


Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zawsze doradzamy, szukając najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań, aby uzyskac pełne zadowolenie klienta.


Koszt malowania ścian
Ocena 4.88 (32 Głosy)