Malowanie płytek Warszawa

malowanie płytek Warszawa Czy warto malować płytki
Przed malowaniem Pomalowane płytki

Czy warto malować płytki?


Moim zdaniem, zdecydowanie tak.


Za malowaniem płytek przemawia kilka aspektów.


Pierwszy rzut oka na porównanie zdjęc powyżej już pozwala odpowiedziec na zadane pytanie.

Zabieg malowania płytek pozwala na w miare szybkiei ekonomiczne dokonanie zmiany wizerunku powierzchni. Często płytki straciły juz na wyglądzie ze względu na przestarzały design i stoicie Państwo przed pytaniem czy remontować łazienkę.


Jeśli płytki są w dobrym stanie to warto rozważyć ich malowanie. Zabieg taki jest dużo tanszy od generalnego remontu, a samo przeprowadzenie prac zajmuje zaledwie 2 -5 dni w zależności od wielkości powierzchni i skomplikowania zlecenia. Zazwyczaj jednego dnia maluję ściany, a drugiego podłogę i cała operacja zamyka się w tych dwóch dniach.


Szczególnie jeśli mieszkanie przeznaczone jest na wynajem, to malowanie płytek pozwala na szybkie doprowadzenie powierzchni do znakomitego wyglądu i na pewno podniesie wartość najmu.

Rozważając wwszystkie podane zalety, sami musicie Państwo podjąc decyzję czy warto malować płytki.


Czy farby do płytek są odporne?


Farby do płytek maja znakomita jakość, są odporne na wilgoć, ścieranie i zniszczenia mechaniczne. Trzeba tylko dać im czas niezbędny do utwardzenia, określony przez producenta.

Zalecam usunięcie silikonów i akryli przed wykonaniem prac i nałożenie ich od nowa po zakończeniu malowania i wyschnięciu farby. Tak przygotowana powierzchnia nadaje sie fdo normalnego intensywnego użytkowania.


Jeśli w płytkach są jakies ubytki, ewentualnie dziury po kołkach należy je zaszpachlowac i przeszlifować, nie będzie to wtedy widoczne po malowaniu.


Malowanie płytek Warszawa - profesjonalnie, szybko, skutecznie

Malowanie łazienki Warszawa Pomalowanie płytek w łazience
Before After
Ocena 4.78 (59 Głosy)