Malowanie po zalaniu od a do z

Malowanie po zalaniu


Oferujemy kompleksowe malowanie po zalaniu na terenie Warszawy i pobliskich okolic. Niestety w wielu sytuacjach zamalowanie zacieków po zalaniu to za mało, dlatego też wykonujemy naprawę sufitu. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. 


Malowanie po zalaniu sufitów i ścian 


Korzystamy ze specjalnych farb, które służą do neutralizacji plam i zacieków, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na satysfakcjonujący efekt końcowy. Dzięki specjalnej powłoce ochronnej nie będą mieli Państwo w niedalekiej przyszłości żadnych problemów z grzybami i dokuczliwą pleśnią. Wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji zleceń i gwarancję na wykonane prace. 


Malowanie listew przypodłogowych


Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy malowanie listew przypodłogowych. Niestety nawet najlepsze jakościowo listwy przypodłogowe od renomowanych producentów z biegiem czasu tracą swój naturalny design. Dzięki malowaniu mogą Państwo przywrócić pierwotny blask starym listwom, dzięki czemu nie ma potrzeby kupowania nowych. Jest to bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązaniu. Zajmujemy się malowaniem listew drewnianych, fornirowanych i MDF. Nasza oferta usługowa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu możemy dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Wszystkim klientom zapewniamy niezobowiązującą wycenę.


Wysoka jakość usług


Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas skuteczność, kompleksowość i rzetelność. Przed przystąpieniem do prac malarskich skupiamy się na lokalizacji wycieku i usunięciu jego przyczyny. Dopiero wtedy osuszamy pomieszczenie i sprawdzamy poziom wilgotności. Jeżeli doszło do poważnego zalania to zapewniamy także fachowe odgrzybianie i ozonowanie. Korzystamy z najlepszym jakościowo materiałów budowlanych i zaawansowanych technologii, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na światowym poziomie.

malowanie po zalaniu, malowanie listew przypodłogowych
Ocena 4.88 (44 Głosy)