• O Nas
  • Blog
  • Malowanie to nasza specjalność. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Malowanie to nasza specjalność. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Malowanie nie jest rzemiosłem. Profesjonalne wykańczanie wnętrz to sztuka, od której zależy ogólny wygląd aranżacji domu, lub mieszkania. Jesteśmy firmą, która zawodowo zajmuje się malowaniem i wykańczaniem elewacji wewnętrznych. Działamy na rynku już od wielu lat, wykorzystując w tym celu nasze doświadczenie, umiejętności i znajomość najnowszych rozwiązań z zakresu malowania i tynkowania powierzchni.


Malarz Warszawa - czym się zajmujemy?


Jesteśmy profesjonalną firmą, realizującą kompleksowe usługi z zakresu wykończenia elewacji na zewnątrz i wewnątrz budynków. Nie ograniczamy się wyłącznie do malowania. Naszym zdaniem, rzetelna firma malarska powinna posiadać bardzo szerokie umiejętności, dlatego:

- zajmujemy się kompleksową obróbką przygotowawczą ścian, w ramach której rzetelnie i dokładnie skrobiemy jej powierzchnię,
- kładziemy grunt zapewniający lepszą przyczepność wykorzystywanych powłok malarskich i tynkarskich,
- szpachlujemy, wykorzystując w tym celu nasze umiejętności, dzięki którym przygotowana powierzchnia jest w 100 procentach gładka i wyrównana,
- stosujemy różne rodzaje gładzi, wykorzystując przy tym naszą wiedzę i łącząc ją z oczekiwaniami i sugestiami naszych Klientów,
- ułatwiamy wybór określonego rodzaju farby a także doradzamy w zakresie optymalnego koloru,
- zajmujemy się montażem listew dekoracyjnych, dzięki którym efekt wykończenia wnętrz jest jeszcze ciekawszy i pełniejszy.


Wykończenia wnętrz wykona malarz - doświadczenie, możliwości i potencjał


Każdy malarz zatrudniany w naszej firmie posiada odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie w zakresie przygotowywania i malowania powierzchni. Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych pracowników, mających za sobą setki zrealizowanych zleceń. Naszym atutem jest też zadowolenie naszych Klientów, poparte bogatymi referencjami. Przeprowadziliśmy wykończenia wnętrz u wielu zadowolonych klientów.

Podsumowując, jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym zespołem, który z przyjemnością odnowi wnętrze Państwa domu, lub mieszkania. Malarz zaprasza do kontaktu.

perfekcyjne wykończenia wnętrz, malowanie, malarz
Ocena 4.87 (81 Głosy)