Odświeżenie mieszkania po zakupie

Odświeżenie mieszkania po zakupie


Niezwykle częsta usługa to odświeżenie mieszkania po zakupie. Warto z niej skorzystać szczególnie wtedy, gdy dawno nie było malowane. Miło jest wprowadzić się do czystego i pachnącego świeżością mieszkania i urządzać je po swojemu. Usługę odświeżenia mieszkania po zakupie warto zaplanować z wyprzedzeniem. Kiedy wiadomo już w jakim terminie będą przekazane klucze do lokalu to warto zadzwonić do malarza i umówić termin oględzin oraz przeprowadzenia prac. Podczas spotkania podpowiem jak zaplanować kolejność prac, bo często odświeżenia wymaga też parkiet. Pomogę w przeprowadzeniu dodatkowych prac elektrycznych bądź hydraulicznych. Dodatkowo warto też przy okazji malowania powymieniać silikon w brodziku, wannie, umywalce. Sprawdzę jaki jest stan baterii, wężyków zasilających w wodę, syfonów i odpływów żeby mogli Państwo zamieszkać w pełni sprawnie funkcjonującym mieszkaniu.


Odświeżenie mieszkania po zakupie – koszt prac


Koszt przeprowadzenia prac podaję już szacunkowo podczas rozmowy wstępnej, kiedy uzyskam więcej szczegółów dotyczących zlecenia. Dokładną wycenę przeprowadzam podczas spotkania. Końcowy koszt prac zależy od ilości pracy niezbędnej do wykonania, metrażu mieszkania, jego stanu, kolorystyki itp.

Zawsze doradzam optymalne rozwiązania jeśli chodzi o dobór materiałów i ich koszt. W zależności od potrzeb dobiorę Państwu odpowiednią farbę, łącząc jakość i cenę.


Odświeżenie mieszkania po zakupie – czas remontu


Czas wykonania prac uzależniony jest od takich czynników jak metraż mieszkania, ilość dodatkowych prac do przeprowadzenia typu: naprawy ścian, hydraulika, elektryka, kolorystyka itp. Na czas wykonania znacząco wpływa też stan umeblowania mieszkania.

Dla przykładu mieszkania o powierzchni ok. 40 m2 maluje średnio w 3 dni, zaś mieszkania 60 m2 maluję w czasie ok 5 dni. W każdym przypadku działam fachowo i sprawnie, dotrzymując umówionych terminów.


Odświeżenie mieszkania po zakupie – zakup materiałów


Do wykonania prac dokonuję zakupu wszystkich materiałów i dowożę je do mieszkania, inwestorzy nie muszą się o to martwić i rozliczają się ze mną na podstawie paragonu / faktury. Ja dokładnie wiem czego i gdzie szukać w sklepie. Nadmiary zakupionych materiałów podlegają zwrotom i rozliczeniu na zakończenie prac. Zapraszam do kontaktu, chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowiem na nurtujące Państwa pytania.

Odświeżenie mieszkania po zakupie
Ocena 5 (7 Głosy)