• O Nas
  • Blog
  • Szukasz dobrej firmy malarskiej? Lepiej trafić nie mogłeś!

Szukasz dobrej firmy malarskiej? Lepiej trafić nie mogłeś!

Dobry malarz to dokładność, terminowość realizowanych zleceń i trwałość stosowanych powłok malarskich. Nie inaczej jest w przypadku naszej firmy malarskiej, złożonej ze specjalistów z dziedziny malowania powierzchni użytkowych.

 

Malowanie Ścian - jak działamy?

 

Jesteśmy doświadczoną firmą malarską, realizującą zlecenia na rzecz Klientów indywidualnych i firm. Specjalizujemy się zwłaszcza w malowaniu pomieszczeń mieszkalnych, aczkolwiek nasze kwalifikacje obejmują również wiele innych specjalizacji. Nasza firma działa już na rynku przez wiele lat. W tym czasie nauczyliśmy się, że w prowadzeniu biznesu najważniejsza jest elastyczność. Dzięki temu stale się rozwijamy, zdobywając nowe kwalifikacje, umiejętności i wykorzystując coraz nowocześniejszy sprzęt.

 

Co może Państwu zaoferować malarz?

 

Realizujemy szeroko zakrojone usługi malarskie, w tym przede wszystkim:

- Malowanie ścian pomieszczeń mieszkalnych, przemysłowych i magazynowych. W zależności od przeznaczenia danego obiektu, stosujemy określone rodzaje farb, w tym powłoki specjalistyczne.

- Malowanie instalacji przemysłowych - malujemy różne rodzaje podłoży, w tym metale, plastik i szkło. W zależności od potrzeb stosujemy kolorystykę ochronną, przewidzianą przez przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy.

- Malowanie elewacji  wewnętrznych - podczas prac wewnątrz budynków, stosujemy wyłącznie dedykowane rodzaje farb, dzięki czemu nakładane przez nas powłoki wykazują się wyjątkową trwałością.

- Malowanie powierzchni szczególnie narażonych na oddziaływania mechaniczne, chemiczne, termiczne - podczas realizacji specjalistycznych zleceń, wykorzystujemy wyłącznie dedykowane rodzaje farb, przeznaczonych dla danych zastosowań.

Podsumowanie

 

Malowanie24 - usługi malarskie na najwyższym poziomie

 

Jesteśmy firmą zorientowaną na rozwój, która stawia na stałe dokształcanie się pracowników, a także na wzrost ich kwalifikacji. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa budowlanego, posiadając jednocześnie wymagane kwalifikacje i uprawnienia

usługi malarskie wykonuje malarz z doświadczeniem
Ocena 4.84 (81 Głosy)