• O Nas
  • Blog
  • Usługi dodatkowe wykonywane przez malarza

Usługi dodatkowe wykonywane przez malarza

Malarz o czym nie wszyscy Klienci wiedzą świadczy usługi dodatkowe podczas wykonywania prac malarskich takie jak usługi hydrauliczne oraz usługi elektryczne. Bazując na wiedzy i doświadczeniu malarz jest w stanie wykonać dodatkowo zlecone usługi w przystępnej cenie oraz rzetelnie i fachowo.


Usługi Hydrauliczne wykonywane przez malarzaMalarz świadczy również usługi hydrauliczne, a z rozmów z Klientami wynika, że mało kto o tym wie. Majć już na miejscu fachowca - malarza nie trzeba dzwonić w niektórych przypadkach po hudraulika. Malarz może wykonac następujące usługi hydrauliczne:

- wymiana baterii umywalkowej

- wymiana beterii prysznicowej

- wymiana baterii wannowej

- wymiana umywalki

- montaż umywalki z szafką umywalkową

- wymiana syfonu

- montaż kabiny prysznicowej


 Usługi elektryczne wykonywane przez malarza


Poza pracami hydraulicznymi malarz wykonuje również usługi elektryczne. Często przy okazji malowania Klienci zamierzają wymienić oświetlenie lub gniazda elektyczne. Takie prace elektryczne malarz wykona fachowo i sprawnie. W zakres usług elektrycznych świadczonych przez malarza wchodzą:

- wymiana gniazd i wyłączników

- wymiana oświetlenia (lamp, żyrandoli, plafonów)

- przeniesienie punktu elektrycznego

- wykonanie dodatkowego punktu elektrycznego

- montaż szyn oświetleniowych


Zakres prac oferowanych przez malarza jest dość szeroki, jeśli macie Państwo coś do "zrobienia" w domu to prosze śmiało pytać, jeśli malarz będzie w stanie wykonać takie prace to z chęcią je wykona. Przy okazji malowania dodatkowe usługi będą wykoanane profesjonalnie i rzetelnie. Nie ma konieczności wzywania kolejnych fachowców gdy mamy juz takiego na miejscu. Zawsze podczas malowania patrzymy okiem gospodarza na mieszkanie i jeśli jakieś prace są konieczne do wykonania, np. ze względu na zniszczenie elementów, ich zużycie związane z esploatacją to informujemy o takim fakcie Klienta i podejmujemy decyzję o ewentualnych naprawach, bądź wymianie. Dobrze jest zaplanować wszelkie prace na starcie, żeby całość zlecenia została wykonana zgodnie z ustalonym terminem. 

usługi elektryczne, usługi hydraliczne
Ocena 5 (6 Głosy)