Usuwanie skutków zalania Warszawa

Usuwanie skutków zalania Warszawa


Usuwanie skutków zalania Warszawa – szybkie, bezproblemowe i skuteczne usuwanie skutków zalania na terenie m. st. Warszawy i w okolicach!

Z zalaniami różnego rodzaju i w różnym stopniu intensywności miałem już do czynienia. Każdy przypadek jest oczywiście możliwy do naprawy, różnica pojawia się w nakładzie pracy, środków, czasu i pieniędzy.

W każdym przypadku najważniejsze jest żeby powierzchnie były już wysuszone i żeby źródło zalania zostało wyeliminowane. Naprawy na powierzchniach wilgotnych są bezzasadne ponieważ będą nieskuteczne. Należy skorzystać z osuszaczy bądź pozwolić, aby czas działał na naszą korzyść.

Po osuszeniu można przystąpić do prac. W pierwszej kolejności zabezpieczam powierzchnię przy użyciu folii, a następnie usuwam wszystkie luźnie warstwy (farba, gładź, tynk). Kolejne działania to zagruntowanie powierzchni i zapewnienie odpowiedniego czasu schnięcia. Następnie przystępuję do uzupełnienia ubytków i wyrównania powierzchni, każda z tych operacji wymaga odpowiedniego czasu schnięcia. Po końcowym wyrównaniu powierzchni nadchodzi czas na szlifowanie, odpylenie i gruntowanie przed malowaniem. Jeśli pojawiły się zacieki to należy je usunąć przy użyciu specjalistycznych farb. Po wyschnięciu gruntu można przejść do malowania końcowego i ostatniego etapu prac, czyli sprzątania.


Czas naprawy po zalaniu


Czas naprawy po zalaniu uzależniony jest od ilości prac wymaganych do wykonania plus czasy potrzebne na schnięcie poszczególnych warstw. I tak naprawa powierzchni po zalaniu może trwać 2 dnia, ale może również zająć około 3 - 4 dni. Jak mówi stare powiedzenie czas to pieniądze i stad im więcej czasu wymaga naprawa, tym większe generuje koszty. Zawsze staram się dobrać optymalnie środki i czas, aby prace przeprowadzone były sprawnie i w jak najkrótszym czasie. Czas, koszty i materiały ustalam podczas rozmowy z Klientem, nie mam ukrytych/dodatkowych kosztów.Usuwanie skutków zalania Warszawa, Czas naprawy po zalaniuUsuwanie skutków zalania Warszawa – zwrot z ubezpieczenia


Usuwanie skutków zalania Warszawa – zwrot z ubezpieczenia to zagadnienie, z którym mam do czynienia na bieżąco. Różnie firmy podchodzą do wypłat odszkodowania po zalaniu i czasem jest to czasochłonny proces, jednak zazwyczaj środki są wypłacane. W oparciu o doświadczenie z tego typu sprawami służymy Państwu wiedzą jak przeprowadzić proces wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela. Wystawiam faktury na przeprowadzone prace, w oparciu o które występują Państwo o zwrot środków.


Zapraszam do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. Chętnie podzielę się z Państwem wiedzą i doświadczeniem, a także podpowiem skuteczne rozwiązania.

Ocena 5 (32 Głosy)