Warszawa malowanie ścian

Warszawa malowanie ścian


Warszawa Malowanie ścian oferuję od wielu lat. Zajmuję się malowaniem przez większość życia, stąd doskonale znane mi są techniki malarskie, narzędzia i materiały potrzebne do wykonania zlecenia.

Niejednokrotnie też napotykałem na różnorodne problemy z powłokami malarskimi, ścianami i sufitami, nabyta wiedza pozwala doskonale radzić sobie z nimi podczas malowania Państwa mieszkań i domów.

W czasie mojej pracy zawodowej zdobyłem grono stałych klientów, powracających do mnie. Kompleksowo zajmuję się malowaniem i odświeżaniem mieszkań. Dokonuję przeglądu stanu technicznego i ewentualnych, koniecznych naprawach informuję zleceniodawcę. Wychodzę z założenia że fachowieć poza wykonaniem zlecenia powinien być również doradcą Klienta bazując na swojej wiedzy i kompetencjach.


Warszawa malowanie ścian ceny


To bardzo częste pytanie, z którym spotykam się podczas rozmów z klientami. Wstepnej wyceny dokonuje podczas rozmowy telefonicznej, jeśli jest ona zadowalająca to spotykam się w Klientem w miejscu zlecenia celem ustalenia szczegółów. Ważnymi czynnikami wpływającymi na koszt przeprowadzanych prac są materiały użyte do ich wykonania ponieważ cena chociażby farby różni się w zależności od producenta i jakości. WIelkość zlecenia również wpływa na cenę malowania, iiny będzie koszt malowania 20 m2, a inny 120. Na każdynm etapie - czy to wyceny, czy już wykonania zlecenia - staram się podpowiadać najlepsze możliwe rozwiązania. Współpracuję także z mieszalnią farb , w której posiadam dobre rabaty, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić farbę o znakomitej jakości w cenach niewiele różniących sie od tych z marketów budowlanych.


Zatem gdzie szukać malarza?


Gdzie szukać malarza? - najlepiej na malowanie24.com lub pod numerem telefonu: 666-045-433. Najprościej jest zadzwonić i omówić szczegóły zlecenia, lecz jeśli nie moga Państwo rozmawiać to zalecam użycie formularza kontaktowego i przesłanie zapytania. Nie pozostawiam pytań bez odpowiedzi, zazwyczaj odpowiadam tego samego dnia, bądź maksymalnie następnego. Jestem do dyspozycji od godziny 8 do 21 zatem każdy z Klientów jest w stanie znaleźć chwilkę na rozmowę  z malarzem.

Z doświadczenia wiem, że już wstępna rozmowa pozwala na oszacowanie terminu, kosztów i materiałów uzytych do prac, co pozwala Państwu na podjęcie decyzji i zarezerwowanie terminu.

Zapraszam również do zapoznania sie z cennikiem, jednak prosze mieć na uwadzę, że podane ceny są cenami orientacyjnymi, a szczegóły ustalamy podczas rozmowy. Zapraszam Państwa do współpracy.


Warszawa malowanie ścian, gdzie szukać malarza?
Ocena 5 (43 Głosy)