• O Nas
  • Blog
  • Zamów malowanie, resztą zajmie się malarz

Zamów malowanie, resztą zajmie się malarz

Zamów malowanie, resztą zajmie sie malarz


Zadzwoń, zamów malowanie, resztą zajmie się malarz. Kompleksowo zajmę się Państwa mieszkaniem, domem, lokalem użytkowym.

Wystarczy telefon, omówienie szczegółów zlecenia i spotkanie, a reszta będzie sie juz działa bez angażowania Państwa czasu. Doradzę jakich materiałów użyć, wybierzemy kolorystykę i możemy przystępować do realizacji zlecenia. Zajmę się bezpłatnym zakupem i dostarczeniem materiałów do malowanego obiektu. Dokładnie zabezpieczę powierzchnie, na koniec malowania posprzątam całość. Od początku do końca nie muszą sie Państwo martwić o szczegóły i wykonanie. W razie niejasności bądź problemów, skontaktuję się telefonicznie celem ustalenia rozwiązań.


Zamów malowanie w dobrej cenie


Zamów malowanie w dobrej cenie, która nie zawiera ukrytych kosztów, niespodzianek i dopłat. Ustalamy koszty wykonania prac przed ich rozpoczęciem. Ustalenia są obowiązujące dla obu stron i nie podlegaja zmianie. Mogą sie Panstwo czuć bezpiecznie i nie musicie oczekiwać niemiłych niespodzianek. Na wstępie podaję całkowite koszty, podsumowując wszystkie prace. Poza niezmienną ceną oferuję też bardzo dobre i możliwie najsztbsze tempo prac, aby malowanie było jak najmniej uciążliwe dla zleceniodawcy.


Zamów malowanie z pewnością terminu


Zamów malowanie z pewnością terminu, najlepiej z odpowiednim wyprzedzeniem.Termin u mnie to "rzecz święta". Prace planuje zawsze z zapasem czasowym, dlatego też nie przesuwam terminów, nie zmieniam ich, nie opóźniam wykonania. Ważne natomiast jest, aby wcześniej zaplanowac prace i umówić termin ich wykonania. Zdarza się, że Klienci dzwonią i chcą zamówić malowania na ostatnia chwilę, a to jest w 90% przypadków niemożliwe, może poza małymi zleceniami. Najbezpieczniej jest zamawiac malarza miesiąc, lub dwa przed planowanym rozpoczęciem prac.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

zamów malowanie, resztą zajmie się malarz
Ocena 5 (9 Głosy)